HAKKIMDA

Henüz herşeyin başında olduğumu düşündüğüm, Tanrı’nın ‘gerçekte kim olduğum’ ile ilgili beni eğitmesine izin verdiğim bir yolculuktayım 🙂 Zaman zaman düşsem de elimden tutup kaldıran Göksel Baba’mın harikalarını yazmak için bu minik blog’u başlatmak istedim… Yazmayı herzaman çok sevdim ve Tanrı’dan aldığıma inandığım bu güzel armağanı neden O’nun yüceliği için kullanıp, sevinçlerimi, bereketlerimi, cesaretsizliklerimi paylaşmayayım dedim? 🙂 Burada yazdıklarımın hepsi beni Tanrı’ya biraz daha yaklaştırıp, önce beni eğitmekte… Umarım, yalnız olmadığım bu yolculukta burası senin de kalbine dokunur. 

 Bırazcık daha ben!


 *Yıllarca kim olduğumla ilgili hep yanlış yönlendirilmiş ve kötünün yalanlarına inanmış biri olarak, çıktığım yolculuğun zorluklarını, sevinçlerini ve bereketlerini paylaşmak istiyorum!

*31 yaşındayım  ama büyüdükce küçüldüğümü hissediyorum!

 *En sevdiğim mevsim sonbahar, ama diğer tüm mevsimlerin verdiği hissi de çok seviyorum! 

 *2006 da tanışıp yıllarca dostluk ettiğim Ç ile 8 yıldır evliyim!

 *Rahat giyinmeyi, parkta yürümeyi, yalnızken şarkı dinlemeyi, yazı yazmayı, kitap okumayı, çikolatayı, çayı, şarkı söylemeyi, sarımsağı, domatesi ve mumları aşırı derecede seviyorum!

 *Hızlı, hırslı, acılı ve bol kahkahalı bir ergenlikten sonra sadeliye geçiş yaptım 🙂

 *Psikolojiyi, özellikle klinik psikolojiyi olmak üzere  her dalını çok seviyorum.

 *En güzel okulun insanın kendi hayatı olduğunu düşünüyor, ben de öğrenmeye devam ediyorum…

 *Lütufla kurtarılmış bir günahkarım. Tanrı’nın benimle ilgili olan muhteşem tasarısına tanık olmak istiyor, her geçen gün O’nun güzelliklerini biraz daha yakından tatmak istiyorum.

 *Hayatımın yaşam sözleri:

 Beni güçlendirenin aracılığıyla herşeyi yapabilirim. filipililer 4.13

%d blogcu bunu beğendi: